Güncel Teknoloji Bilgi Platformunuz
Uygulamalı Boardmaker Bilgisayarla Elektronik Devre Şeması ve Baskı Devre Çizimi Uyeols10
Uygulamalı Boardmaker Bilgisayarla Elektronik Devre Şeması ve Baskı Devre Çizimi Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elektrik & Elektronik Bilgi Platformu

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Uygulamalı Boardmaker Bilgisayarla Elektronik Devre Şeması ve Baskı Devre Çizimi

YazarMesaj
MagiLum
Süper Moderatör
Süper Moderatör
MagiLum

Rep Puanı : 6303
Tecrübe Puanı : 1

Uygulamalı Boardmaker Bilgisayarla Elektronik Devre Şeması ve Baskı Devre Çizimi Empty
MesajKonu: Uygulamalı Boardmaker Bilgisayarla Elektronik Devre Şeması ve Baskı Devre Çizimi   Uygulamalı Boardmaker Bilgisayarla Elektronik Devre Şeması ve Baskı Devre Çizimi I_icon_minitimePaz Tem. 05, 2009 10:30 pm

Bilgisayar teknolojisi, profesyonel üretici ile amatör üretici arasındaki uçurumları da kapatmaktadır. Örnek olarak sanayide, üretimde kullanılan bir bilgisayar programı, rahatlıkla bir amatör tarafından evde de kullanılabilmekte ve aynı sonuca gidilebilmektedir. Yine bu tür bir çalışma, eğitim ve öğretim kurumlarında da yapılabilmekte ve öğrenilebilmektedir. Yani büyük uçurumlar kapatılmaktadır. Elinizde bulundurduğunuz bu kitap ise bu tezin bir kanıtıdır. Nasıl mı? Elektronik devre üretiminde kullanılan şema ve baskı devreler, BoardMaker ve benzeri programlarla düzenlenmekte, işlenmekte ve sonuca vardırılmaktadır. Bireysel veya okul faaliyetleri içerisinde bu kitabı incelemeniz, okumanız ve uygulamanız sayesinde aynı sonuca varabilecek ve kendinizi bu konuda geliştirebileceksiniz

Uygulamalı Boardmaker Bilgisayarla Elektronik Devre Şeması ve Baskı Devre Çizimi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Baskı Devre Çıkartma
» Bilgisayarla Osilaskop programı
» 400 kVA Trafo Tek Hat şeması AG Dağıtım Planı ve Hesapları
» 1250 kVA Modüler Hücreli Trafo Tek Hat şeması
» Kısa Devre Koruyuculu Elektronik Sigorta