Güncel Teknoloji Bilgi Platformunuz
Shevchenko Chelsea'de Kalmak İstiyor Uyeols10
Shevchenko Chelsea'de Kalmak İstiyor Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elektrik & Elektronik Bilgi Platformu

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Shevchenko Chelsea'de Kalmak İstiyor

YazarMesaj
admin
Admin
Admin
admin

Rep Puanı : 10101606
Tecrübe Puanı : 7

Shevchenko Chelsea'de Kalmak İstiyor Empty
MesajKonu: Shevchenko Chelsea'de Kalmak İstiyor   Shevchenko Chelsea'de Kalmak İstiyor I_icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 11:08 pm

Chelsea’nin forvet oyuncusu Andriy Shevchenko, Stamford Bridge’de geçirdiği kötü döneme rağmen kulübünde kalmak istiyor.

Ukraynalı yıldız oyuncu Andriy Shevchenko ismi Fenerbahçe ile anılmıştı. Fakat golcü oyuncu hakkında çıkan transfer haberlerini rağmen Chelsea’de kalmak istediğini söyledi. Ukraynalı oyuncu 2006 yılında Milan’dan Chelsea’ye transfer olmuştu ama kendisinden beklenen performansı sergileyememişti.

Geçtiğimiz sezon Milan’a kiralık olarak geri dönen Shevchenko, tekrar eski antrenörü Carlo Ancelotti’nin çalıştırdığı Chelsea’ye döndü ve yaptığı açıklamada kariyerine Londra’da devam etmek istediğini söyledi.

Sky Sports News’e konuşan golcü oyuncu Chelsea’de bir yıllık kontratı kaldığını belirtti. Shevchenko, “Burada kalıp kazanacağımız başarılarda takıma katkı sağlamak istiyorum” dedi.

İngiltere’deki yaşamından mutlu olmadığı yönünde çıkan haberleri kesinlikle kabul etmediğini söyleyen Ukraynalı oyuncu, “Fiziksel olarak kötü durumdaydım ve formumu yakalayabilmek için Milan’a geri döndüm” şeklinde konuştu.

Eski Dynamo Kievli oyuncunun ismi bu transfer döneminde Fenerbahçe ile anılmıştı. Ama Shevchenko yaptığı açıklamayla Chelsea’de kalmak istediğini belirtti.

Kaynak : internetspor.com
http://www.mesutbulutakvaryum.forumdizini.com

Shevchenko Chelsea'de Kalmak İstiyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Marsilya Heinze'yi İstiyor