Güncel Teknoloji Bilgi Platformunuz
Messi'nin aklı Altın Top'ta! Uyeols10
Messi'nin aklı Altın Top'ta! Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elektrik & Elektronik Bilgi Platformu

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Messi'nin aklı Altın Top'ta!

YazarMesaj
admin
Admin
Admin
admin

Rep Puanı : 10101606
Tecrübe Puanı : 7

Messi'nin aklı Altın Top'ta! Empty
MesajKonu: Messi'nin aklı Altın Top'ta!   Messi'nin aklı Altın Top'ta! I_icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 2:20 pm

Messi'nin aklı Altın Top'ta! 20090507barcasevincmess

Fransız medyasına demeç veren Barçalı yıldız, bu sezon Altın Top'u kazanmayı hedeflediğini açıkladı.

Lionel Messi ödüllerin en büyüğüne göz koydu. Barcelona'nın Arjantinli megastarı, her yıl dünyanın en iyi futbolcusuna verilen Altın Top

Fransız kanalı L'Equipe TV'nin canlı yayınında konuşan Messi, "Bu kez ödül bana gelsin isterim. Bence Barcelona'nın herhangi bir oyuncusu bu ödülü bu sezon hak ediyor. Benim avantajlı bir konumda bulunduğum doğru. İki yıl önce üçüncü olmuştum, geçen sene de ikinci. Umarım bu sene bu iş olur" ifadelerini kullandı.

Barcelona'nın, geçtiğimiz sezon olduğu gibi yine Şampiyonlar Ligi'nin tek büyük favorisi olarak gösterilmesinden önce biraz beklenmesi gerektiğini kaydeden Messi, "Geçtiğimiz sezon yaptığımızı tekrar edebilirsek, favori olmuş oluruz. Ama bu bir hayli zor. Sonuçta herkes aynı zaferi istiyor" diye konuştu.
ödülünü bu kez kaçırmak istemediğini duyurdu.
http://www.mesutbulutakvaryum.forumdizini.com

1 sayfadaki 1 sayfası